ŠPANĚLŠTINA PRO CESTOVATELE A DOBRODRUHY

ZBÝVÁ JIŽ JEN 7 MÍST
a nezapomeňte využít slevový kód 👇

Potřebujete se připravit na prázdninové dobrodružství? Chcete se dozvědět více o Chile a jak se mluví španělsky v Jižní Americe? Musíte znát rozdíl mezi španělštinou evropskou a jihoamerickou? Tipy a triky lehce a snadno od lektorky Marie jsou zde – rodilá mluvčí z Chile. Cestovatelka a lektorka pro dobrodruhy cestovatele ale i ostatní.

Chcete objevovat skryté klenoty Jižní Ameriky nebo prozkoumat starobylá města Evropy, a to vše, zatímco si vylepšujete španělštinu?

📚💬 Představujeme vám výjimečnou nabídku, která je tu jen pro 10 odvážných duší! Zkraje oceánu až po vrcholky hor, vaše jazykové dovednosti dosáhnou nových výšin právě na cestách plných dobrodružství.

🏞️🏰 Nečekejte, místa mizí rychleji než teplé empanadas z talíře! Jakou zemi byste si vybrali jako první na vašem seznamu?

Nabídka naší španělštiny je pouze pro max. 7 zájemců (INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA) s 1 h. týdně po celých 6 týdnů. Pokud chcete více hodin týdně – zvolte si více dnů a vyberte hodiny. Učíme online přes GOOGLE MEET.

Zahájení výuky je v týdnu od 12.5. a ukončení je 21.6. 2024

NECÍTÍTE SE JEŠTĚ NA TUTO KONVERZACI? Ale španělsky se chcete naučit TEĎ v tomto termínu?
tak se mrkněte na tuto stránku

Pro nejrychlejší je tady akce do 11.5. se slevou 5%. – kód je DOVOLENA5
Pro intenzivní výuku, kdy budete mít rezervované 3 hodiny týdně – získáte dodatečně 5% SLEVU (nelze zadat při objednání)

ZBÝVÁ JIŽ JEN 7 MÍST